Vyhodnocení základního kola Logické olympiády, kategorie A 2024

22.10.2024
V prvním říjnovém týdnu proběhlo základní kolo Logické olympiády pro kategorii A, která je tvořena žáky třetích, čtvrtých a pátých tříd. Letos se registrovalo 21 770 řešitelů z celé České republiky, na naší škole to bylo 19 soutěžících. Čtyři žáci zapomněli olympiádu včas vyřešit, dva si nepřejí zobrazit své umístění.
Nejúspěšnějším soutěžícím se stal Sebastián Novák, žák V. B, který má možnost naši školu reprezentovat v krajském kole 8. listopadu 2024 v prostorách Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Druhé místo patří Karolíně MervovéIV. A, třetí příčku obsadila Zora Kolarčíková V. A.
Všem soutěžícím děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a Sebastiánovi přejeme hodně štěstí v krajském kole.
V Ostravě-Porubě 14. 10. 2024
Mgr. Irena Wolkowinská