Naše škola zářila na atletické olympiádě na ZŠ Porubská!

18.05.2023
Od 9. května do 12. května se naše škola zúčastnila atletické olympiády na ZŠ Porubská.
Naši žáci se nezalekli konkurence a odhodlaně soutěžili ve všech disciplínách. Jejich snaha a tvrdá práce se vyplatily, protože jsme se mohli radovat z celkem 25 medailí! To je skvělý výsledek, který svědčí o odhodlání našich sportovců.
Z těchto 25 medailí jsme dokonce získali tři nejcennější. To je opravdu krásný výkon, který nás opravňuje k hrdosti na naše sportovce.

Nejde jen o samotné vítězství a medaile, ale také o sportovní duch, který se během této olympiády projevil. Naši žáci se navzájem povzbuzovali a podporovali, ať už byli na startovní čáře, v cíli nebo na tribunách. Týmová spolupráce byla vidět na každém kroku a to je jedna z nejcennějších vlastností, kterou se děti u sportu mohou naučit.

Těšíme se na další sportovní akce a doufáme, že naši žáci budou nadále reprezentovat naši školu s takovým zápalem a úspěchem. Gratulujeme všem našim medailistům a děkujeme vám za skvělou reprezentaci naší školy na atletické olympiádě!