Let´s dance! Škola tančí

08.03.2024
Ještě jste neslyšeli o skvělém projektu našeho Školního parlamentu s názvem Let´s dance! Škola tančí?
Od ledna se každý týden děti schází pod vedením naší skvělé paní učitelky Trunkátové s cílem zatančit si se spolužáky, projevit svůj talent a hýbat se ve svém volném čase. Během této taneční přípravy se nejen učí nové kroky, ale také vytváří své vlastní choreografie, které do budou moci předvést veřejnosti na konci měsíce dubna.
Projekt ,,Škola tančí“ totiž vyvrcholí velkým tanečním vystoupením s programem pro žáky, rodiče a pedagogy! Toto vystoupení bude hodnoceno hvězdnou porotou ve složení pedagogové, rodiče a žáci, což je úžasná příležitost pro naše tanečníky ukázat své dovednosti.
Připravte se na velkou show, protože taneční vystoupení v dubnu bude událostí, kterou nechcete zmeškat! Přijďte podpořit naše tanečníky a užijte si super den plný zábavy a tance.
Všichni tanečníci už se těší, až vám budou moct v dubnu ukázat, jaký je pohyb zábava!

HNN Hrdličky News