Koordinátor podpory nadání

telefon: 596 946 027
mail: jan.skapa@zshrdlicky.cz
místnost: 5. pavilon, přízemí, kabinet TV

Náplň činnosti koordinátora podpory nadání:

• identifikace nadaných a talentovaných žáků

• organizace práce a vedení vytypovaných žáků

• vyhledávání mimoškolních aktivit vedoucích k prohloubení motivace nadaných žáků (exkurze, setkání s odborníky, badatelské dny, aj).

• poskytnutí zájmových útvarů a aktivit v rámci školy, např. kroužek deskových a logických her

• pravidelná aktualizace nabídek oborových soutěží a olympiád

• navázání spolupráce mezi vzdělávacími stupni (ZŠ – SŠ – VŠ), především s VŠB a OU

• pokračování ve spolupráci s organizací Proxima (finanční podpora žáků v oblasti přírodních věd a techniky)