Hello Erasmus Days

17.10.2023
Dne 13.10.2023 se naši žáci 9. ročníku zúčastnili Hello Erasmus Days na ZŠ Hello. V této vyzývací soutěži se žáci poměřovali v prezentačních dovednostech v angličtině a téma „AI“ (Artificial Intelligence) se snažili zajímavě představit obecenstvu. A i když se v této disciplíně neumístili na prvních třech místech, skvěle naši školu reprezentovali. Velký dík tedy patří Natálii Vysloužilové, Tomáši Dorčákovi a Nikolasi Bunčekovi.
Součástí Hello Erasmus Days byla i doprovodná soutěž v kreativním psaní v německém jazyce, ve které naše žákyně 9.A excelovaly. První místo získala Barbora Kolencová a v těsném závěsu za ní se na druhém místě umístila Ester Vašendová. Oběma srdečně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Mgr. Hana Kyzourová