DofE ceremonie – bronzová a stříbrná úroveň

28.03.2024
Dne 21. 3. 2024 proběhla v Karviné na Slezské univerzitě slavnostní ceremonie programu DofE. Účastnicí programu obdrželi mezinárodně uznávané certifikáty na základě úrovně, které dosáhli. Za naši školu se osobně ceremonie zúčastnily 2 žákyně bývalé 9.A: Natálie Hrčková (bronzová úroveň) a Marie Hudečková (stříbrná úroveň). Dalšími dofáky, kteří úspěšně absolvovali tento program, jsou Dominik Bratek (bronzová úroveň), Jan Havlásek (stříbrná úroveň) a Kateřina Kurovská (stříbrná úroveň).
Všem moc gratulujeme a přejeme i budoucím „dofákům“ mnoho úspěchů v jejich cestě programem.

Pokud se i vy chcete stát součástí programu DofE, navštivte místní centrum na naší škole (kabinet CJ) nebo kontaktujte p. uč. Kyzourovou.
Více informací o programu: Pro účastníky - DofE
Těšíme se na vás!